schoolduifje juni 2019

6 juni 2019

Nog slechts negentien klasdagen op de schoolkalender en het einde van het boeiend en leerrijk schooljaar 2018-2019 is een feit. Onze school kan terugblikken op een meer dan geslaagd jaar. Met al onze leerlingen en hun leerkrachten gingen we zorgzaam “OP STAP” om te groeien in de socio-emotionele ontwikkeling en de ontwikkeling van hun innerlijk kompas. Naast het vele leren en studeren hebben we ook veel plezier gemaakt op onze school. Denken we maar aan onze animatiemomenten, Sint-Maartenfeest, carnaval, schoolfeest kleuterschool, meerdaagse uitstappen, sleep-over derde kleuterklas, …

Vooraleer we met vakantie kunnen gaan is er nog heel wat af te werken en valt er nog heel wat te gebeuren. Er zijn nog leeruitstappen en de eindejaartoetsen in de lagere school. Het eerste leerjaar vertrekt nog op stadsklassen en het vijfde leerjaar gaat met de fiets op sporttweedaagse. Ook in de kleuterschool valt nog heel wat te beleven met de geplande schoolreisjes naar o.a. de zee, bezoek recreatiepark Harry Malter,…

We zijn ook al volop aan het plannen voor volgend schooljaar. Verder in deze nieuwsbrief zie je een opsomming van data van lokale vakantiedagen en pedagogische studiedagen die niet mogen ontbreken in jullie agenda van 2019-2020.

Ik wens iedereen nog een fijne (school)tijd in de maand juni toe! Nog even volhouden en we kunnen genieten van welverdiende vakantiedagen.

Veel leesplezier!
Werner Rasschaert
Directeur

 

Fullscreen Mode